Recenzie:

Do kolagénového solária som sa rozhodla ísť na podnet mojej kamarátky, ktorá si to vychvalovala. A nesklamalo. Nemám žiadny problém s pleťou, ale zbadala som, že sa mi zjednotila farba pleti, jemné vrásky vymizli. Všetci sa ma pýtajú čo som robila s tvárou. Takže som rada, že som objavila práve kolagénové solárko. Ďakujem :) 

                                                                                                                                                          A.T.

Po odskúšaní kolagénového solária som bola milo prekvapená, po absolvovaní 10. návštev bola moja pokožka na celom tele jemnejšia, hydratovanejšia, zmizol pocit suchosti,  zjednotil sa odtieň pleti a zjemnili sa mimické vrásky. Kedže mám problém s pigmentovými škvrnami v kolagénovej terapii určite budem pokračovať ďalej. Odporúčam každému, kto má problémy s pokožkou.

                                                                                                                                                          P.F.

Hneď po prvých terapiách mi podstatne ustúpili bolesti kĺbov na rukách, tzv. golfový lakeť už nebolí pri každom pohybe.Pokožku na celom tele už nemám takú suchú, tvár vyzerá mladšie a zredukovali sa mi vrásky okolo očí a úst. Vzhľadom na môj vek budem v terapiách pokračovať aj naďalej.

                                                                                                                                                          D.S.

Začiatkom roka som absolvovala drobný chirurgický zákrok na tvári, po ktorom mi zostala keloidná jazvička v oblasti nosa a kútika oka, preto som hľadala možnosti ako sa jej úspešne zbaviť. V tomto období som získala informáciu o kolagénovej liečbe, preto som sa rozhodla ju vyskúšať. Absolvovala som desať sedení a bola som milo prekvapená. Okrem zlepšenia jazvy došlo k  omladeniu mojej pleti, ktorá sa zjemnila, vymizli rozšírené póry, zmiernili sa vrásky a došlo k zlepšeniu stareckých zmien . Myslím si, že liečba mala vplyv aj na moje kĺby, nakoľko počas jej absolvovania som mala miernejšie ťažkosti. Po skúsenostiach vrele odporúčam, budem sa snažiť pokračovať v liečbe, ktorá bola relaxom a spríjemnením dní, kedy som ju absolvovala.                                                              

                                                                                                                                                    Mudr. B.H.

Kolagénové solárium som navštívila kvôli striám, ktoré mám na bruchu. Absolvovala som 17 terapií a okrem toho, že strie sa mi postupne vytrácajú, zredukovali sa mi aj pigmentové škvrny a tiež je moja pokožka jemnejšia. S kolagénovým soláriom som spokojná.                                           

                                                                                                                                                      S.M.                                                    

Kolagénové solárium som vyskúšala kvôli tomu, že som sa vrátila z dovolenky pri mori a moja pokožka bola vysušená slnkom.Po absolvovaní niekoľkých terapií pokožka získala stratenú vlhkosť a okrem toho mi zmizli aj biele bodky tzv.mílie z tváre a pleť vyzerala hladšia a napnutejšia.Okrem týchto pozitív som si v ňom tiež veľmi dobre oddýchla a zrelaxovala.

                                                                                                                                                      M.J.

Kolagénové solárium som sa rozhodla vyskúšať zo zvedavosti kedže pracujem v oblasti zdravotníctva a nepatrím k zástancom opaľovacích solárií. Kedže mám chronicky suchú pokožku a kožné ambulancie som navštevovala od detstva, bola som veľmi milo prekvapená, že sa konečne začalo myslieť aj na ľudí, ktorí sa opaľovať nechcú, ale chcú urobiť niečo pre svoje zdravie. Po pravidelných návštevách som dosiahla prekvapivé výsledky a kedže som aj bývala športovkyňa malo to aj veľmi priaznivé účinky na kĺby. Určite budem pokračovať v používaní kolária, pretože je to aj výborná forma relaxu. Vrele odporúčam každému, kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie prirodzenou cestou.

                                                                                                                                                     V.A.

Po podrobnom oboznámení sa s princípom terapie červeným svetlom v kolagénovom soláriu rozhodla som sa absolvovať terapiu. Vzhľadom na môj vek - 55 rokov som na terapiu chodila 30x. Som spokojná s pokožkou celého tela. Netreba ju často krémovať, drobné odreniny, rany alebo uštipnutia hmyzom sa hneď zahoja. A ešte ma prekvapilo, keď som bola na teste pokožky tváre to, že mi namerali vek pokožky ako u tridsaťročnej ženy a odporučili mi kozmetiku pre vekovú kategóriu po 30-tke. Preto nedám dopustiť na terapiu červeným svetlom.

                                                                                                                                                     D.F.

Kolárium som navštívila kvôli akné, ktoré mám na tvári. Už po 5 terapiách sa mi pleť zlepšila,okrem toho sa mi zmiernila keloidná jazva, ktorá mi zostala po odstránení znamienka. Kolagénová fototerapia je super a preto v nej budem určite pokračovať aj naďalej, aby som si udržala pokožku bez akné.

                                                                                                                                                     Z.B.

X rokov som navštevovala kožnú ambulanciu s problémami s akné na tvári a chrbáte. Nepomohlo mi nič, na odporúčanie brata som zašla do kolagén.solária. Aj napriek tomu, že som tomu nedávala žiadnu šancu. Na moje veľké prekvapenie som bola velmi milo prekvapená, moje problémy sa skončili, pleť sa polepšila na nepoznanie, vyzerá zdravšie a hladšie, aj strie na stehnách po pôrode sa mi vyhladili. Veľké ďakujem :-).

                                                                                                                                                     G.Č.

Vzhľadom na to, že som tehotná, som sa rozhodla vyskúšať oxygenoterapiu. Hneď po pár sedeniach som pocítila pozitívne účinky na organizmus. Nebola som taká unavená ako pred terapiami a cítila som sa sviežejšie. Okrem tohto ma inhalácia kyslíka určite aj priaznivé účinky pre moje ešte nenarodené bábätko.

                                                                                                                                                      R.K.

Po kolagénovom soláriu som vyskúšala aj oxygenoterapiu z dôvodu, že mám alergiu - sezónnu sennú nádchu a navyše som tehotná, čiže nemôžem užívať žiadne lieky. Hneď po pár minútach sa mi uľavilo, uvoľnil sa mi nos a konečne som sa mohla zhlboka nadýchnuť a dodať telu chýbajúci kyslík. Inhalácia kyslíka určite urobila dobre nielen mne, ale aj mojmu dieťatku. Vrelo odporúčam všetkým, ktorých trápi alergia.

                                                                                                                                                     Z.B.

Od narodenia mám atopický ekzém. Dopočula som sa o kolagénovom soláriu, tak som ho vyskúšala. Už po absolvovaní 6 terapií som spozorovala výrazné zlepšenie kvality pokožky ( jemná, hydratovaná, napnutejšia ). A tiež sa mi zredukovali jemné vrásky na tvári. Ľutujem, že som tak dlho váhala s návštevou kolária. Určite doporučujem všetkým atopikom a ľuďom čo majú problém s pokožkou.

                                                                                                                                                     M.P.

Do kolária chodím pravidelne už nejaký ten čas. Vzhľadom na to, že dosť športujem osvedčilo sa mi pri regenerácii a starostlivosti o kĺby. Pred pár dňami som mala úraz na členku, aj napriek tomu som ho neprestala navštevovať. Opuch a bolesť sa zmiernila hneď po prvom raze. Neverila som, že to môže pomôcť aj na takéto zranenie a urýchliť jeho liečenie. Ale stalo sa a som veľmi rada, že niečo takéto existuje.  

                                                                                                                                                     E.V. 

Po kolagénovom soláriu som vyskúšala aj inhaláciu kyslíka, keďže to má dobrý vplyv aj pre športovcom. Chodila som každý deň asi 5x za sebou. Po absolvovaní som sa cítila vitálnejšie, pri športe som vládala viac a nemala som problém so zadýchaním a tiež mi to pomohlo pri regenerácii po cvičení.

                                                                                                                                                     L.K.

Mám 82 rokov a môj problém bol, že ma začal bolieť bedrový kĺb, tak mi moja dcéra kúpila darčekovú poukážku do kolagénového solária. Zo začiatku som bola skeptická, ale vyskúšala som a po asi 5 sedeniach som začala pociťovať zlepšenie a bolesti sa zmiernili. Po dobratí kúry 10 sedení teraz chodím 1x do týždňa a som spokojná.

                                                                                                                                                     B.S.